spotlight

Veoautojuhi ametikoolituse täiendõppekursus

… ehk veoautojuhi täiendkoolituse maht on 35 tundi.Õppetöö 4 päeva.
Kursuse maksumus 150 € (sisaldab KM20%)

Pärast koolituse läbimist ning koolieksami sooritamist tuleb KUTSETUNNISTUSE taotlemiseks pöörduda Maaneeameti liiklusregistri büroo (ARK) poole. Tunnistuse väljastamise eest tuleb tasuda ka riigilõiv. Juhised riigilõivu tasumiseks leiate lingilt: riigilõiv

PS! Veoatojuhi ametikoolituse täiendõppe kursusele tulles peab omama vähemalt 2 aastat C1- või C-kategooria juhistaaži.

Veoautojuhi ametikoolituse täiendkoolitus toimub kogu õppeprotsessi ulatuses koolitusasutuses ning peab andma õpilasele teadmised ja oskused kehtestatud kutseoskusnõuete ulatuses sellisel määral, site et ta võiks töötada autojuhina õpitava veoliigi piires.
Õppekorralduse alused:kursusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine kas kodulehel või telefoni teel.Koolituse esimesel päeval väljastame arve, mille tasumiseks on aega 3 päeva.Tasuda saab kas pangaülekandega või sularahas.
Koolitust ei loeta lõpetatuks, kui õpilane puudub ühest ettenähtud õppeaine loengust või ta ei sooritanud koolieksamit. Teoreetiliste teadmiste eksam on sooritatud kui eksamineeritav vastab õigesti vähemalt 80% küsimustest.Eksamil on küsimusi vähemalt 20.
Koolituse käigus omandatakse teadmised autovedude korraldusest,autojuhi töö- ja puhkeaegadest,veose laadimisest ja kinnitamisest,suuremõõtmelise ja/või raskekaalulise autoveo erinõuetest,sõiduki tundmisest ja käsitsemisest,töökeskkonnast ja liiklusohutusest,kindlustusest ja vastutusest,tööõiguse alustest,liiklus- ja suhtlemispsühholoogiast.

MEIE KONTAKTID

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST